Korab Shaqiri - "Shi Ne Qytet" Teksti origjinal i kenges-Bie shi në këtë qytet unë për ty seq ndjeva mall eci rrugës fill i vet diqka shpirtin po ma kall-I vetmuar t'kërkoj n'këtë natë ishte vonë një gjeth i thatë paska rënë për tokë është shi apo lot-I vetmuar sa një pa fund mallin tim askujt s'ja them jo askujt s'ja them. Teksti dhe videoklipi i kenges Shi Ne Qytet nga Korab Shaqiri. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Lyrics to 'Shi Ne Qytet' by Korab Shaqiri: bie shi ne ket qytet / une per ty seq u ndjeva mall / eci i rruges fill i vet / diqka shpriti po me kap / i vetmuar t`kerkoj n`ket nat /.

Korab shaqiri shi ne qytet

We and our partners use cookies to personalize your experience, to show you ads based on your interests, and for measurement and analytics purposes. Listen to Shi ne qytet by Korab Shaqiri - Korab Shaqiri - Shi ne qytet. Deezer: free music streaming. Discover more than 53 million tracks, create your own. [Gm Cm D Eb A G Db Am C Dm Bb F] Chords for Korab Shaqiri - Martesa jone ( Live) with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin. Phone, Suggest a phone number Korab Shaqiri "Bie shi ne kete qytet". 1 like. Music. Posts about Korab Shaqiri "Bie shi ne kete qytet". There are no stories. Korab Shaqiri Bie shi lyrics: bie shi ne ket qytet / une per ty seq u ndjeva all / eci i rruges fill i. bie shi ne ket qytet. une per ty seq u ndjeva all. eci i rruges fill i vet. diqka shpriti po me kap. i vetmuar t`kerkoj n`ket nat. ishte von nje gjeth i that. Music video and the lyrics of the song Moj Biondine by Korab Shaqiri. Shi Ne Qytet - Korab Shaqiri · Dashuri E Keputur - Korab Shaqiri · Koha E Rinise - Korab . Korab Shaqiri Bie shi lyrics: bie shi ne ket qytet / une per ty seq u ndjeva all / eci i rruges fill i. Teksti dhe videoklipi i kenges Shi Ne Qytet nga Korab Shaqiri. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Lyrics to 'Shi Ne Qytet' by Korab Shaqiri: bie shi ne ket qytet / une per ty seq u ndjeva mall / eci i rruges fill i vet / diqka shpriti po me kap / i vetmuar t`kerkoj n`ket nat /. Korab Shaqiri - "Shi Ne Qytet" Teksti origjinal i kenges-Bie shi në këtë qytet unë për ty seq ndjeva mall eci rrugës fill i vet diqka shpirtin po ma kall-I vetmuar t'kërkoj n'këtë natë ishte vonë një gjeth i thatë paska rënë për tokë është shi apo lot-I vetmuar sa një pa fund mallin tim askujt s'ja them jo askujt s'ja them. Music video and the lyrics of the song Shi Ne Qytet by Korab Shaqiri.

Watch Now Korab Shaqiri Shi Ne Qytet

Korab Shaqiri - A dalim sonte (Official Video), time: 3:57
Tags: Shabad in punjabi sms ,Evan di unna pethan ringtone , Aleman mxm rap phenomenon , Kate and leupold english subtitle korean, Microsoft spooler fix it for windows 7